NADAJ WYJĄTKOWEGO WYGLĄDU SWOJEJ PRZESTRZENIZastosowanie ścian wodnych w Twoim domu - magiczny efekt

Wykorzystanie wody we wnętrzu to wyraz biofilicznego spojrzenia na stylizację, którego celem jest zbliżanie człowieka do natury. W dobie technicyzacji życia jest to szczególnie istotne. Woda jako element przyrody działa na człowieka relaksująco i uspokajająco. Spływające po ścianie strumienie wody i ich delikatny szum pozwalają na odpoczynek umysłu oraz pomagają w zachowaniu równowagi wewnętrznej. Jest to główna, ale nie jedyna zaleta ścian wodnych w mieszkaniach. Zastosowanie ścian wodnych w mieszkaniu zapewnia ponadto niezwykły, designerski efekt wizualny. Poleca się montowanie szklanych ścian na tle dekoracyjnego kamienia o nieregularnej powierzchni, czy też kolorowej cegły lub drewna. Kurtyna wodna oryginalnie prezentuje się również na tle nowoczesnej fototapety. Mniej lub bardziej wyeksponowana ściana wodna doskonale zdobi salon, jadalnię lub sypialnię. Styliści rekomendują jej zamontowanie przy schodach oraz w kompozycji ze ścianami z mchu lub obok dużych roślin w donicach. Bywa, że szklana, wodna kurtyna montowana jest także w przestronnych kuchniach i łazienkach. Nie można zapomnieć o odpowiednim oświetleniu ściany wodnej, co znacznie potęguje jej znaczenie relaksacyjne i ozdobne. Zastosowanie ścian wodnych w mieszkaniu może również wynikać ze względów praktycznych. Świetnie sprawdzają się one jako alternatywa dla ścianek działowych w małych mieszkaniach. Mowa jest w tym przypadku o dwustronnych ścianach wodnych. Mogą one oddzielać na przykład aneks kuchenny od salonu lub przedzielać większe pomieszczenie pozwalając na większą prywatność domowników. 

https://www.beautyaqua.pl/wp-content/uploads/2019/11/ściany-wodne-ze-stali-z-lotu-ptaka..jpg

CO OFERUJEMY?Przestrzeń biznesowa - nieograniczone zastosowanie ścian wodnych we wnętrzach

Ściany wodne jako element ozdobny oraz relaksujący stosowane są z powodzeniem przez właścicieli hoteli, restauracji, kawiarni, pubów, czy też SPA. Coraz częściej odnaleźć je można w gabinetach lekarskich, dentystycznych i kosmetycznych. Ściana wodna montowana jest przy recepcjach, a także w biurach w pomieszczeniach relaksu dla pracowników. Odpowiednia aranżacja powierzchni biznesowej, o znamionach luksusu i elegancji znacząco podnosi prestiż firmy i przyciąga klientów niczym magnes. Zastosowanie ścian wodnych pełni ponadto w sklepach oraz galeriach handlowych funkcję ekspozycyjną. Towar prezentowany na tle ściany wodnej zwraca uwagę, wydaje się bardziej atrakcyjny i jest chętniej kupowany. Ściana wodna jest więc wyjątkowym nośnikiem reklamowym. Dodatkowo, wpływa na uatrakcyjnienie także innych przedmiotów znajdujących się w jej najbliższym otoczeniu. Kurtyny wodne nitkowe, a także te na szkle doskonale odnajdują się w  ekskluzywnych salonach samochodowych, parkach wodnych, siłowniach, muzeach, kasynach i wszędzie tam, gdzie bardzo istotna jest wysokiej klasy, unikatowa estetyka przestrzeni biznesowej. 

Zewnętrzne zastosowanie ścian wodnych

W przydomowych ogrodach, na balkonach lub tarasach obok ścian wodnych na szkle i kurtyn nitkowych bardzo oryginalnie prezentują się również ściany wodne na stali nierdzewnej satynowanej lub polerowanej. Mniejsze lub większe kurtyny wodne o rozmaitych, designerskich formach dodają modernistycznego i minimalistycznego klimatu każdej zewnętrznej aranżacji. W ich pobliżu warto umieścić dekoracyjne kamienie lub zimozieloną roślinność. Tego rodzaju element fontanny ogrodowej można podświetlić czyniąc nasz ogród tajemniczym, klimatycznym miejscem pełnym niepowtarzalnego uroku. Bardzo popularne jest również zastosowanie ścian wodnych przez gminy na rozmaitych skwerach, w parkach oraz przy deptakach. 

Kontakt
Wycena
Projekt
Realizacja

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Można również spotkać się z nami w naszej siedziby w Bielsku Podlaskim.
Adres
ul. Kryniczna 10/21
17-100 Bielsk Podlaski
Zadzwoń do nas
+48 508 382 852
michal@beautyaqua.pl

Zdobądź wycenę

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę swojego projektu.

Imię

Email

Treść zapytania

Dla projektantów

Jesteś projektantem wnętrz, deweloperem, generalnym??

Oferując nasze ściany wodne lub mega akwaria zapewnisz swojemu klientowi poczucie indywidualnego potraktowania jego potrzeb. Za wszystkie polecenia, które doszły do skutku polecający jest odpowiednio rozliczany.

https://www.beautyaqua.pl/wp-content/uploads/2019/11/BA-LOGO-NOWE-mini.jpg

Social media