https://www.beautyaqua.pl/wp-content/uploads/2019/11/Poczwórna-ściana-wodna-na-szkle-z-lustrzanym-tłem-w-jednym-z-Warszawaskich-biurowców-pracuje-bezobsługowo-od-2017-roku-768x576.jpg

NADAJ WYJĄTKOWEGO WYGLĄDU SWOJEJ PRZESTRZENIŚciana wodna w biurze

Biuro jest przestrzenią, w której każdego tygodnia spędzamy wiele godzin. Powinno być zaprojektowane tak, aby osoby w nim pracujące czuły się komfortowo. Pomieszczenie musi pozwalać na stworzenie jak najlepszych warunków – warto sięgać po innowacyjne rozwiązania, które sprawią, że miejsce zyska nowy wymiar stylu, a jednocześnie ich design będzie użytkowy i zwiększy komfort przebywania w danej przestrzeni. Właśnie tym cechują się ściany wodne, które możesz zamontować w biurze.

CO OFERUJEMY?Innowacyjna ściana wodna w Twoim biurze

Ściana wodna w biurze daje nie tylko intrygujący efekt wizualny, ale także posiada funkcje prozdrowotne. Z pewnością podniesie poziom jakości funkcjonowania osób z alergiami, ponieważ technologia wykorzystana do jej wybudowania pozwala na wyłapywanie roztoczy i zapobieganie nadmiernej suchości wdychanego powietrza. Nurt wody pochłania kurz z powietrza, a co więcej pomaga pozbyć się nieprzyjemnych zapachów. Nie bez powodu wiele osób chwali sobie to rozwiązanie z zakresu designu: jakość przebywania w pomieszczeniu ze ścianą wodną znacznie podnosi się już w krótkim czasie od jej zamontowania

Beauty Aqua – efektywne montowanie ścian wodnych

Wiele osób w ramach relaksu wybiera się w miejsca znajdujące się nad wodą. Jej obecność pozwala nam wyciszyć się i odzyskać klarowność umysłu. Dlatego szczególnie polecamy montaż ściany wodnej w biurze: szum wody będzie bowiem wpływał kojąco i uspokajająco, co przełoży się na łatwiejsze skupienie się osób pracujących w pobliżu ściany wodnej.

Mamy ogromne doświadczenie w zakresie projektowania i montowania ścian wodnych – możesz mieć pewność, że dopasujemy jej konstrukcję do warunków pomieszczeń w Twoim biurze. Osoby pracujące będą z chęcią zasiadać w okolicy ściany wodnej, a Twoi goście i klienci od razu zwrócą na nią uwagę. Nikt nie przejdzie obojętnie obok tak nowoczesnej i stylowej ozdoby wnętrz. Samo szkło ściany daje estetyczny efekt, a w połączeniu z nurtem wody sprawia, że ten stylowy element designu na stałe wpisze się w wystrój Twojego biura.

Możesz zdecydować się nie tylko na ścianę wodną na szkle, ale także ścianę wodną nitkową lub na stali. Ściana nitkowa daje subtelny i unikatowy efekt delikatnego wodospadu, spływającego po specjalnych nitkach. Z kolei ściana wodna na stali może być zamontowana na zewnątrz budynku, ponieważ stal jest odporna na wszystkie warunki atmosferyczne.

Kontakt
Wycena
Projekt
Realizacja

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Można również spotkać się z nami w naszej siedziby w Bielsku Podlaskim.
Adres
ul. Kryniczna 10/21
17-100 Bielsk Podlaski
Zadzwoń do nas
+48 508 382 852
michal@beautyaqua.pl

Zdobądź wycenę

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę swojego projektu.

Imię

Email

Treść zapytania

Dla projektantów

Jesteś projektantem wnętrz, deweloperem, generalnym??

Oferując nasze ściany wodne lub mega akwaria zapewnisz swojemu klientowi poczucie indywidualnego potraktowania jego potrzeb. Za wszystkie polecenia, które doszły do skutku polecający jest odpowiednio rozliczany.

https://www.beautyaqua.pl/wp-content/uploads/2019/11/BA-LOGO-NOWE-mini.jpg

Social media