https://www.beautyaqua.pl/wp-content/uploads/2019/11/P_20191022_113724-768x576.jpg

NADAJ WYJĄTKOWEGO WYGLĄDU SWOJEJ PRZESTRZENINajpiękniejsze ściany wodne na szkle

Wybierając dekorację tak oryginalną, jak ściana wodna na szkle, warto pamiętać o wyborze profesjonalnej oferty. Jako specjaliści oferujemy najróżniejsze rozwiązania, które bez trudu można dostosować względem oczekiwań, potrzeb i warunków. Proponujemy najnowocześniejsze, estetyczne ściany wodne na szkle. Dowodem naszego profesjonalizmu i jakości świadczonych usług jest chociażby największa na świecie ściana wodna w Galerii Jurajskiej, w Częstochowie. To realizacja Beauty Aqua, z której jesteśmy szczególnie dumni. Ta ściana wodna o powierzchni ponad 100 m² jest zarazem częścią niesamowitej instalacji. 

Co oferujemy?Ściana wodna na szkle - dostosowany projekt

Najlepsze rozwiązania to te, które zostały odpowiednio zaplanowane. Dlatego ściany wodne na szkle powinny być perfekcyjnie dobrane względem wymiarów pomieszczenia i warunków w nim panujących. Należy także wziąć pod uwagę stylistykę zastanej aranżacji. Efektem jest estetyczna całość, niesamowita atmosfera we wnętrzu i świetne warunki do relaksacji. Tego typu sztuczny wodospad może przybierać najróżniejsze formy, gdy chodzi o formę i estetykę. Efektowna ściana wodna na szkle może być umiejscowiona zarówno w domu, jak też w lokalu, w miejscu pracy czy w budynku użyteczności publicznej. Gdy chodzi o wnętrza mieszkalne ściana wodna na szkle doskonale prezentuje się w salonie, zwłaszcza gdy potrzebna jest bariera oddzielająca salon od kuchni. Ściany wodne na szkle, w przeciwieństwie do zwykłych ścian działowych, świetnie przepuszczają światło. Dlatego ta opcja znajdzie zastosowanie także w niewielkich wnętrzach, w których dostęp do światła jest szczególnie ważny. W lokalach gastronomicznych, hotelach czy lokalach usługowych ściany wodne na szkle zdecydowanie urozmaicają aranżację. W miejscach tego typu wodospad często umiejscowiony jest w korytarzu bądź w części reprezentacyjnej budynku.

Jakościowe ściany wodne na szkle

W jaki sposób wykonane są ściany wodne na szkle? Do ich sporządzenia najczęściej wykorzystywane jest szkło hartowane, ale także szkło klejone i inne typy surowców. Istotną rolę grają dodatki, najczęściej tworzone ze stali nierdzewnej i naturalnych elementów o wysokim poziomie odporności na wilgoć. Uzupełnieniem całej aranżacji jest zwykle oświetlenie LED, efektowne i oszczędne w zużyciu. Dla bezobsługowej pracy ściany wodnej wymagane jest przyłącze sanitarne, jednak gdy jego nie ma to też nie duży problem bo ubytek wody sami uzupełniamy. Jeśli więc marzysz o jakościowej dekoracji wodnej, skontaktuj się z nami, a zapoznamy Cię ze szczegółami tego ciekawego rozwiązania!

Kontakt
Collaboratively administrate turnkey channels whereas virtual e-tailers proactive e-services.
Wycena
Dynamically target high-payoff intellectual capital for customized technologies.
Projekt
Progressively maintain extensive infomediaries via extensible niches metric analytics.
Realizacja
Interactively procrastinate high-payoff content without backward-compatible data.

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Można również spotkać się z nami w naszej siedziby w Bielsku Podlaskim
Adres
ul. Kryniczna 10/21
17-100 Bielsk Podlaski
Zadzwoń do nas
+48 508 382 852
michal@beautyaqua.pl

Zdobądź wycenę

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę swojego projektu.

Imię

Email

Treść zapytania

Dla projektantów

Jesteś projektantem wnętrz, deweloperem, generalnym??

Oferując nasze ściany wodne lub mega akwaria zapewnisz swojemu klientowi poczucie indywidualnego potraktowania jego potrzeb. Za wszystkie polecenia, które doszły do skutku polecający jest odpowiednio rozliczany.

https://www.beautyaqua.pl/wp-content/uploads/2019/11/BA-LOGO-NOWE-mini.jpg

Social media