https://www.beautyaqua.pl/wp-content/uploads/2019/11/Zestaw-12-ścian-wodnych-ze-stali-nierdzewnej-o-łączej-długości-prawie-50mb.-Ochładzają-przechodniów-na-mazurach.-październik-2018-768x576.jpg

NADAJ WYJĄTKOWEGO WYGLĄDU SWOJEJ PRZESTRZENIDlaczego właśnie ściany wodne na stali?

Ściany wodne na stali sprawdzą się nawet w trudnych warunkach, ponieważ są niezwykle odporne na działanie najróżniejszych czynników zewnętrznych. Mianowicie, stal nierdzewna to materiał odporny na wilgoć, wysokie i niskie temperatury. To zarazem materiał o wysokim poziomie odporności ogniowej. Wszystko to sprawia, że ściany wodne na stali często stosowane są w przestrzeni miejskiej. To dekoracja odporna nie tylko na czynniki pogodowe, ale także akty wandalizmu i przypadkowe uszkodzenia.

Gdzie sprawdzą się ściany wodne na stali?

Ściany wodne ze stali idealnie komponują się w nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni miejskiej. Niezwykle popularne jest obecnie połączenie stali nierdzewnej, szkła oraz stali kortenowskiej. Rdzawy odcień cortenu w połączeniu z chłodem stali i szkła komponuje się idealnie. Ten rodzaj aranżacji świetnie prezentuje się zarówno w otoczeniu budowli zabytkowych, jak i w samym centrum nowoczesnego miasta. Tego typu połączenia często stosowane są także w centrach handlowych czy w przestrzeniach zielonych okalających budynek. To zarazem doskonały wybór, gdy chodzi o upiększanie zielonych alejek i placów na obszarze centrów biznesowych. Co więcej, ściany wodne na stali świetnie sprawdzą się także w nowoczesnym ogrodzie. Szum wody pozwala się zrelaksować, a w końcu ogród jest przede wszystkim miejscem wypoczynku. Ścianę wodną na stali warto więc umieścić w pobliżu patio czy tarasu. W dodatku parująca woda nawilża powietrze, co ma doskonały wpływ samopoczucie użytkownika przestrzeni, jak i uprawianą w okolicy roślinność. 

Wolnostojące ściany wodne na stali

Kaskady wodne nie zawsze muszą być montowane wprost na ścianie budynku. Dobrym rozwiązaniem jest wolnostojąca ściana wodna na stali, którą umiejscowić można dosłownie wszędzie. Stalowa konstrukcja zazwyczaj umocowana jest na podstawie dekorowanej kamieniami czy ozdobnym żwirem. Oczywiście, o ścianę wodną na stali należy odpowiednio zadbać. Zazwyczaj zalecane jest regularne uzupełnianie wody oraz oczyszczanie konstrukcji. Podczas oczyszczania należy zwrócić szczególną uwagę na elementy niezabezpieczone przed korozją – o ile takowe istnieją. Zanieczyszczenia najczęściej kumulują się na podstawie konstrukcji, którą warto przemywać i oczyszczać na przykład myjką ciśnieniową. Ściany wodne na stali to idealna ozdoba, gdy chodzi o przestrzenie nowoczesne, industrialne, loftowe. Stalowy trend bez wątpienia podbija serca architektów. Z pewnością nowoczesna ściana wodna na stali sprawdzi się także w Twoim przypadku. Skontaktuj się z naszą profesjonalną obsługą i dowiedz się więcej!

Kontakt
Wycena
Projekt
Realizacja

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Można również spotkać się z nami w naszej siedziby w Bielsku Podlaskim.
Adres
ul. Kryniczna 10/21
17-100 Bielsk Podlaski
Zadzwoń do nas
+48 508 382 852
michal@beautyaqua.pl

Zdobądź wycenę

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę swojego projektu.

Imię

Email

Treść zapytania

Dla projektantów

Jesteś projektantem wnętrz, deweloperem, generalnym??

Oferując nasze ściany wodne lub mega akwaria zapewnisz swojemu klientowi poczucie indywidualnego potraktowania jego potrzeb. Za wszystkie polecenia, które doszły do skutku polecający jest odpowiednio rozliczany.

https://www.beautyaqua.pl/wp-content/uploads/2019/11/BA-LOGO-NOWE-mini.jpg

Social media