Jpeg

Nadaj wyjątkowego wyglądu swojej restauracjiŚciana wodna w restauracji

Ściana wodna to coraz bardziej popularne rozwiązanie architektoniczne, które uświetni każde wnętrze. Ten niecodzienny element, który możesz zobaczyć na naszych zdjęciach potrafi zdziałać prawdziwe cuda w naszym domu, hotelu, restauracji lub salonie wystawowym. Nurt wody spadającej z kilku metrów porywa kurz i roztocza oraz neutralizuje zapachy. Szum wody to relaksujący odgłos, który w połączeniu z ciekawym oświetleniem wprowadzi niesamowity klimat do Twojego lokalu! Przekonaj się sam i skontaktuj się z nami! Oferujemy nietypowe rozwiązania i jesteśmy otwarci na wyzwania!

Co oferujemy?Ściana wodna w restauracji będzie Twoim znakiem rozpoznawczym!

Ściany wodne można dowolnie zaaranżować tak aby idealnie wpasowały się w klimat Twojej restauracji. Każda ściana wodna jest przygotowywana pod indywidualne zamówienie, to my się dopasowujemy do Klienta! Wszystko zależy od Twojej fantazji, którą postaramy się odzwierciedlić, tworząc dla Ciebie profesjonalną ścianę wodną w restauracji. Ściana wodna w restauracji może być idealnym elementem przyciągającym uwagę gości i poprawiającą ich frekwencję. Któż z nas nie chciałby usiąść wygodnie i zjeść pyszny obiad wśród szumu wody oraz ciekawego oświetlenia? Z doświadczenia wiemy, że klienci często robią sobie zdjęcia przed ścianą wodną.

Element jakim jest ściana wodna przyciągnie Twoich gości, którzy z pewnością docenią jej obecność. Woda skupia ludzi bo jest to jej naturalne przeznaczenie. Dodając do swojej galerii zdjęcia zbudowanej przez nas ściany wodnej – masz gwarancję, że Twoje miejsce będzie częściej odwiedzane oraz po prostu przyjazne klientom!

Jak działa ściana wodna w restauracji?

Prosty mechanizm ściany tworzy niesamowity efekt. Woda płynąca po szybie, której można dotknąć zawsze przyciąga klientów do dotknięcia jej I sprawdzenia czy to na pewno prawdziwa, mora woda. Do obsługi I konserwacji jest serwis co 6 m-cy, ty się ciesz szumem wody i czystym powietrzem. Podczas instalacji udzielamy wskazówek oraz szczegółowo omawiamy z klientem w jaki sposób należy postępować z zainstalowaną ścianą. Ściana to nie tylko efektownie przepływająca woda – czarujący efekt zapewniają wszystkie czynniki takie jak relaksujący dźwięk, ciekawe oświetlenie oraz bliskość naturalnego dobra jakim jest woda!

Aby sprawdzić jakie ściany wodne tworzymy – przejrzyj nasze zdjęcia i już dziś skontaktuj się z nami. Dopasujemy rozmiar oraz interesujące Cię oświetlenie oraz dołożymy wszelkich starań aby efekt był elegancki, relaksujący i cieszył oko zarówno pracowników, klientów jak i właścicieli restauracji. Ta nowoczesna technologia już dziś jest na wyciągnięcie Twojej ręki! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami! Życzymy wspaniałych chwil w relaksującym otoczeniu ścian wodnych stworzonych przez Beauty Aqua!

Kontakt
Wycena
Projekt
Realizacja

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Można również spotkać się z nami w naszej siedziby w Bielsku Podlaskim.
Adres
ul. Kryniczna 10/21
17-100 Bielsk Podlaski
Zadzwoń do nas
+48 508 382 852
michal@beautyaqua.pl

Zdobądź wycenę

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę swojego projektu.

Imię

Email

Treść zapytania

Dla projektantów

Jesteś projektantem wnętrz, deweloperem, generalnym??

Oferując nasze ściany wodne lub mega akwaria zapewnisz swojemu klientowi poczucie indywidualnego potraktowania jego potrzeb. Za wszystkie polecenia, które doszły do skutku polecający jest odpowiednio rozliczany.

https://www.beautyaqua.pl/wp-content/uploads/2019/11/BA-LOGO-NOWE-mini.jpg

Social media