NADAJ WYJĄTKOWEGO WYGLĄDU SWOJEJ PRZESTRZENIŚCIANA WODNA KONSTRUKCJA

Ściany wodne dostępne są w różnych formach. Dekoracja może być zamontowana lub zawieszona wprost na ścianie. Nierzadko jednak wolnostojąca ściana wodna okazuje się być wyborem najbardziej praktycznym. To ściana wodna – konstrukcja, która jest zdatna do przenoszenia. Możliwy jest bezproblemowy montaż i demontaż ścianki w dowolnym miejscu. Ściana wodna z konstrukcją wolnostojącą to najlepszy wybór, gdy ma ona posłużyć jako ścianka działowa w biurze lub w domu. Taka mobilna bariera to niezwykłe ułatwienie, zwłaszcza kiedy chodzi o aranżację funkcjonalnego wnętrza na małej przestrzeni. Co więcej, ściana wodna o konstrukcji wolnostojącej nadaje wnętrzu unikatowy charakter, poprzez nawiązanie do natury. Nawiązanie to jest uwydatniane także dzięki zastosowaniu odpowiednich dodatków, takich jak kamienie ozdobne. Warto pamiętać, że ściana wodna o konstrukcji wolnostojącej może być zastosowana także wszędzie tam, gdzie montaż naścienny jest niemożliwy. Mianowicie, tego typu ściana wodna – konstrukcja sprawdzi się chociażby w ogrodzie, ale także w przestrzeni miejskiej. 

https://www.beautyaqua.pl/wp-content/uploads/2019/11/Zestaw-12-ścian-wodnych-ze-stali-nierdzewnej-o-łączej-długości-prawie-50mb.-Ochładzają-przechodniów-na-mazurach.-październik-2018.jpg

Funkcjonalna ściana wodna - konstrukcja

Wolnostojąca ściana wodna nie tylko prezentuje się zachwycająco, ale także zajmuje niewiele miejsca. To doskonały element uzupełniający, gdy chodzi o nowoczesną, ergonomiczną przestrzeń. Dostępne są bowiem ściany wodne wolnostojące o różnych wymiarach i kształtach. Jeśli konstrukcja ma znaleźć się w samym centrum salonu czy biura, warto zwrócić szczególną uwagę na ściany wodne nitkowe lub szklane ze szkłem jakości OPTI White. Gdy w centrum odnowy biologicznej zastosowana ma być ściana wodna konstrukcja zazwyczaj wykonana jest z materiałów takich jak szkło lub nicie.  Z kolei, jeśli ścianka wodna ma stanowić element wyposażenia biura zazwyczaj wykorzystuje się stal nierdzewną, szkło lub nicie.

Ściana wodna - konstrukcja i właściwości

Funkcjonalność i estetyka to nie jedyne zalety ścianek wodnych. Odgłos szumiącej wody świetnie wpływa na samopoczucie pracowników, domowników i odwiedzających. W dodatku ścianka wodna poprawia warunki bytowe w pomieszczeniu, poprzez oczyszczanie powietrza. Odpowiednio zaprojektowana ściana wodna o konstrukcji wolnostojącej tłumi również hałasy, co zdecydowanie ułatwia codzienną pracę czy relaks. Nie dziwi więc fakt, iż ściany wodne zyskują coraz większe uznanie wśród użytkowników i projektantów. Jeśli również Ciebie interesuje to rozwiązanie, koniecznie skontaktuj się z naszym profesjonalnym zespołem.

Ściana wodna na szkle

Ściana wodna nitkowa

Ściana wodna na stali

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Można również spotkać się z nami w naszej siedzimy w Bielsku Podlaskim.
Adres
ul. Kryniczna 10/21
17-100 Bielsk Podlaski
Zadzwoń do nas
+48 508 382 852
michal@beautyaqua.pl

Zdobądź wycenę

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę swojego projektu.

Imię

Email

Treść zapytania

Dla projektantów

Jesteś projektantem wnętrz, deweloperem, generalnym??

Oferując nasze ściany wodne lub mega akwaria zapewnisz swojemu klientowi poczucie indywidualnego potraktowania jego potrzeb. Za wszystkie polecenia, które doszły do skutku polecający jest odpowiednio rozliczany.

https://www.beautyaqua.pl/wp-content/uploads/2019/11/BA-LOGO-NOWE-mini.jpg

Social media