https://www.beautyaqua.pl/wp-content/uploads/2019/10/4647243822121323490013512880128016984309760n-640x480.jpg

NADAJ WYJĄTKOWEGO WYGLĄDU SWOJEJ PRZESTRZENIŚciana wodna w galerii handlowej

Galeria handlowa potrzebuje wyróżniających się elementów designu, które pozwolą jej wyróżnić się na tle innych centrów handlowych. Oprócz standardowego układu najpopularniejszych sklepów, warto zainwestować w strefy relaksu i odpoczynku dla klientów centrum. Wtedy z pewnością będą chętniej powracać do konkretnej galerii. 

CO OFERUJEMY?Unikatowa i funkcjonalna ozdoba centrum handlowego

Zakupy nie muszą być wyłącznie szybkim obowiązkiem dnia codziennego. Mogą stać się doświadczeniem, które zapewni klientom możliwość przyjemnego i efektywnego spędzenia czasu – będą okazją do relaksu i zatrzymania się na chwilę w świecie szybkiego tempa i codziennej bieganiny. Jeżeli szukasz unikatowego, estetycznego i jednocześnie funkcjonalnego rozwiązania w zakresie designu centrum, doskonałym wyborem będzie ściana wodna w galerii handlowej.

Nie bez powodu ściany wodne wciąż zyskują na popularności: to wyjątkowa, praktyczna i stylowa ozdoba, która zapada w pamięć osobom odwiedzającym galerię. Ściana wodna jest korzystna dla naszego zdrowia, ponieważ nurt wody pochłania kurz i niweluje ryzyko wystąpienia roztoczy, co jest szczególnie istotne dla alergików.

Nurt i szum wody mają działanie kojące i relaksujące, dlatego ściana wodna będzie doskonałym rozwiązaniem do stref odpoczynku stworzonych dla klientów w przestrzeni centrum handlowego. Może sprawdzić się w bliskim otoczeniu stref gastronomicznych, gdzie wiele osób decyduje się na chwilę odpoczynku przy posiłku. Ściana postawiona w okolicy kawiarni pomoże stworzyć korzystne warunki tym, którzy swoją pracę zdalną przenoszą do stolika kawiarnianego i wykonują ją przy kubku ulubionego napoju.

Wysokiej jakości ściana w centrum handlowym – Beauty Aqua

W Beauty Aqua wierzymy, że przebywanie w bliskim otoczeniu nurtu wodnego ma niezwykły wpływ na otoczenie. Możemy pochwalić się realizacją największej na świecie ściany wodnej w częstochowskiej Galerii Jurajskiej, gdzie stworzyliśmy ścianę wodną na szkle z mocnym nurtem wody. Ściana ma powierzchnię aż 100 metrów kwadratowych i 15 metrów wysokości: w Beauty Aqua nie boimy się wyzwań, dlatego z wielkim entuzjazmem i zapałem realizowaliśmy ten unikatowy projekt. Zegar na ścianie wodnej przyciąga uwagę gości galerii handlowej i jest jednym z rozpoznawalnych punktów na mapie Częstochowy, z chęcią oglądanym przez turystów.

Jeżeli Ty również rozważasz skorzystanie z naszych usług projektowania i montowania ściany wodnej w centrum handlowym, nie wahaj się dłużej i skontaktuj się z nami!

Kontakt
Wycena
Projekt
Realizacja

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Można również spotkać się z nami w naszej siedziby w Bielsku Podlaskim.
Adres
ul. Kryniczna 10/21
17-100 Bielsk Podlaski
Zadzwoń do nas
+48 508 382 852
michal@beautyaqua.pl

Zdobądź wycenę

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę swojego projektu.

Imię

Email

Treść zapytania

Dla projektantów

Jesteś projektantem wnętrz, deweloperem, generalnym??

Oferując nasze ściany wodne lub mega akwaria zapewnisz swojemu klientowi poczucie indywidualnego potraktowania jego potrzeb. Za wszystkie polecenia, które doszły do skutku polecający jest odpowiednio rozliczany.

https://www.beautyaqua.pl/wp-content/uploads/2019/11/BA-LOGO-NOWE-mini.jpg

Social media