Jpeg

NADAJ WYJĄTKOWEGO WYGLĄDU SWOJEJ PRZESTRZENIŚciana wodna w domu

Długie przebywanie blisko wody oraz słuchanie jej szumu może doskonale zrelaksować! Co jednak zrobić gdy nie mamy czasu na wyprawy nad morze lub chociaż krótką wędrówkę nad rzeką? W takich sytuacjach można podarować sobie bliskość szumu wody w zaciszu mieszkania lub domu. Ściana wodna doskonale zrelaksuje, wprowadzi pozytywny nastrój i doskonale udekoruje każde wnętrze!
Ściana wodna w domu: zbiera kurz, nawilża powietrze, jest oryginalnym wystrojem.

CO OFERUJEMY?Ściana wodna w domu to opcja właśnie dla Ciebie!

Ściany wodne to bardzo efektowny element dekoracyjny, który można wykorzystać w niemal każdym pomieszczeniu. Funkcja dekoracyjna jest bardzo efektowna jednak ściana wodna oferuje znacznie szersze możliwości. Ten intrygujący element podkreśli oryginalny urok Twojego domu i sprawi, że domownicy jak i gości będą zrelaksowani! Zdecyduj się na ten niezwykły przedmiot jeśli chcesz naprawdę zmienić wystrój swojego domu. Piękne oświetlenie oraz szum wody zamienią Twój salon w architektoniczny cud!

Nasza firma zajmie się stworzeniem ściany wodnej w Twoim domu i sprawi, że efekt przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania. Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły Twoich oczekiwań! Przejrzyj także zdjęcia naszych realizacji aby zobaczyć jakie efekty jesteśmy w stanie osiągnąć. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i czekamy na Twoje propozycje. W naszej ofercie można znaleźć tworzenie ścian wodnych w różnych stylach. Są to ściany wodne na szybach, nitkowe oraz oparte na innych technologiach.

Oprócz realizacji w prywatnych domach i mieszkaniach zajmujemy się budowa tych niecodziennych elementów w firmach, restauracjach, salonach samochodowych oraz innych miejscach użytku publicznego, które wymagają ciekawej oprawy. Nasze realizacje sprawdzą się w przestrzennych salonach oraz halach. Idealnie podkreśl wygląd hotelu oraz dużego sklepu z meblami.

Jak działają ściany wodne?

W warunkach wewnątrz budynków i pomieszczeń warto zastosować ściany wodne, które są tak samo relaksujące jak mini kaskada w ogrodzie. Ściana wodna w domu działa na zasadzie zamkniętego obiegu, co oznacza poszanowanie zasobów ludzkich. Konserwacja przewidziana jest dla serwisu i obywa się co 6 miesięcy, dolewaniem nie musisz się przejmować, każda ściana wyposażona jest w elektroniczną dolewkę. O jakość wody zadba zespół filtrów oraz demineralizator. Użytkowanie jest proste i efektowne. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zdjęciami i życzymy wspaniałych i relaksujących chwil w pobliżu ściany wodnej od Beaty Aqua!

Kontakt
Wycena
Projekt
Realizacja

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Można również spotkać się z nami w naszej siedziby w Bielsku Podlaskim.
Adres
ul. Kryniczna 10/21
17-100 Bielsk Podlaski
Zadzwoń do nas
+48 508 382 852
michal@beautyaqua.pl

Zdobądź wycenę

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę swojego projektu.

Imię

Email

Treść zapytania

Dla projektantów

Jesteś projektantem wnętrz, deweloperem, generalnym??

Oferując nasze ściany wodne lub mega akwaria zapewnisz swojemu klientowi poczucie indywidualnego potraktowania jego potrzeb. Za wszystkie polecenia, które doszły do skutku polecający jest odpowiednio rozliczany.

https://www.beautyaqua.pl/wp-content/uploads/2019/11/BA-LOGO-NOWE-mini.jpg

Social media