NADAJ WYJĄTKOWEGO WYGLĄDU SWOJEJ PRZESTRZENIŚciany wodne w Twoim budynku

Ściany wodne to oryginalny i atrakcyjny wizualnie element wystroju, który bardzo dobrze sprawdza się w każdej, nawet najbardziej wymagającej przestrzeni. Są doskonałym pomysłem na wyjątkowe, skuteczne ożywienie przestrzeni i ułatwiają uczynienie z każdego wnętrza efektownego, ciekawego miejsca. Poza walorami wizualnymi, ściany wodne mają także inne, bardziej praktyczne zalety. Pełnią funkcję relaksacyjną, pozytywnie wpływają na ludzką psychikę, ułatwiając pełny wypoczynek. Dostępnych jest wiele wariantów ścian relaksacyjnych, które różnią się wymiarami, kształtem, designem i dodatkowymi elementami. Bogata oferta umożliwia wybór idealnego modelu, który spełni wszystkie nasze oczekiwania.

https://www.beautyaqua.pl/wp-content/uploads/2019/11/Ściana-wodna-na-szkle-wśród-zieleni-w-Warszawskim-banku-postawiona-w-2019-roku-1.jpg

CO OFERUJEMY?Ściana wodna w domu lub biurze – wiele istotnych korzyści

Ściany wodne doskonale sprawdzają się jako element dekoracyjny. Możemy użyć ich na wiele różnych sposobów, przy urządzaniu salonu czy przedpokoju. Uatrakcyjniają przestrzeń każdego domu, ale również biura, sklepu lub galerii handlowej, sprawiając, że każde z tych miejsc staje się bardziej intrygujące i zwracające uwagę. Ten efekt oddziałuje także na wszystkie elementy, które znajdują się w pobliżu ściany. Doskonale sprawdzi się ona więc także jako element ekspozycyjny, zwróci uwagę na konkretne przedmioty, na których uwypukleniu nam zależy. Właśnie dlatego ściany wodne są tak chętnie wybierane jako dekoracja w sklepach czy salonach samochodowych. Z kolei w miejscu pracy lub bardziej prywatnej przestrzeni, takiej jak na przykład sypialnia lub salon, ściany wodne wspomogą naszą koncentrację, sprawią, że łatwiej będzie nam się skupić, ale także ułatwią komfortowy i efektywny wypoczynek.

https://www.beautyaqua.pl/wp-content/uploads/2019/11/osiem-ścian-wodnych-na-szkle-w-Tyskim-parku-wodnym-1-640x480.jpg

Ściana wodna – bogactwo możliwości aranżacyjnych

Głównymi zaletami ścian wodnych są świetna prezencja, ale także zdolność do doskonałego współgrania z innymi elementami wystroju. Dobrze dobrany model ściany wodnej idealnie wpasuje się w konkretną przestrzeń, wydobywając z niej to, co najlepsze. Ściany wodne można łączyć z gładkimi, pozbawionymi ornamentów ścianami. W ten sposób uzyskamy klasyczną, prostą, ale niebanalną przestrzeń. Możemy także połączyć je z betonem lub kamieniami, osiągając w ten sposób mocny, nieco surowy klimat. Ściana wodna równie atrakcyjnie będzie prezentowała się w połączeniu z zielenią, ciekawymi roślinami i kwiatami. Warto także zwrócić uwagę na oświetlenie. Dobrze dobrane oświetlenie wzmocni efektowność ściany i pomoże w wydobyciu z niej w zależności od naszych upodobań energetycznego i mocnego lub spokojnego, delikatnego charakteru. Ściany wodne stwarzają bardzo szerokie spektrum możliwości aranżacyjnych i tylko od nas samych zależy jak ostatecznie ukształtujemy wybraną przestrzeń.

Ściana bąbelkowa – modny i efektowny element aranżacji przestrzeni

Szczególnie charakterystycznym rodzajem ściany wodnej jest ściana bąbelkowa. To element szczególnie efektowny, który sprawia, że każde wnętrze znacznie zyskuje na atrakcyjności. Tak jak klasyczna ściana wodna ukazuje charakterystyczne nawiązanie do natury, ale przedstawia je w nietypowej, dużo bardziej nowoczesnej wersji. Szczególnie dobrze sprawdzi się, jeżeli marzymy o przestrzeni pełnej charyzmy, charakteru, od której oczekujemy, że korzystnie wpłynie na naszą kreatywność i doda nam energii. Ściany bąbelkowe dostępne są w wielu wariantach, pozwalają na na własnoręczne sterowanie bąbelkami i osiąganie dokładnie takiego efektu, jakiego oczekujemy. To rozwiązanie dla osób, którym zależy na tym, aby dana przestrzeń stała się bardziej nowoczesna, zyskała na atrakcyjności i nabrała ekskluzywnego charakteru.

Ściany wodne – precyzja i wysoka jakość wykonania każdego modelu

Kluczem do sukcesu w przypadku wykorzystywania w aranżacji pomieszczenia ściany wodnej jest właściwy wybór jej otoczenia, oświetlenia, dodatków i tekstur, które znajdują się w jej pobliżu. Równie ważnym elementem jest także takie dobranie ściany do wnętrza, które w pełni będzie nas satysfakcjonowało i pasowało do funkcji, którą ma pełnić pomieszczenie. Ściana wodna musi mieć więc idealnie dobrane wymiary i kształt. Oferowany pomiar u klienta zapewnia perfekcyjne dopasowanie wszystkich tych elementów. Dużą zaletą dostępnych ścian wodnych jest ich solidne i bardzo precyzyjne wykonanie, które widać już na pierwszy rzut oka. Każdy z modeli został szczegółowo przemyślany i zaprojektowany w taki sposób, aby jak najlepiej się prezentował. Wysokiej jakości materiały, z których stworzone zostały ściany wodne, sprawiają, że efekt końcowy jest naturalny, ale jednocześnie bardzo efektowny. Zarówno modele, które mają za zadanie wkomponować się w daną przestrzeń, jak i modele wolnostojące cechują się bardzo wysoką jakością.

Ściana wodna to jeden z najbardziej atrakcyjnych elementów relaksacyjnych, który poza doskonałą prezencją, pozytywnie wpływa na nasz organizm, pozwala się zrelaksować i dodaje energii. Wszystkie dostępne modele to ściany wodne wysokiej jakości, wykonane z precyzją i starannością, z najlepszej jakości materiałów. Ich bogaty, zróżnicowany wybór pozwala na wybranie idealnych ścian wodnych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Ściana wodna na szkle

Ściana wodna nitkowa

Ściana wodna na stali

Kontakt
Wycena
Projekt
Realizacja

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Można również spotkać się z nami w naszej siedziby w Bielsku Podlaskim.
Adres
ul. Kryniczna 10/21
17-100 Bielsk Podlaski
Zadzwoń do nas
+48 508 382 852
michal@beautyaqua.pl

Zdobądź wycenę

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę swojego projektu.

Imię

Email

Treść zapytania

Dla projektantów

Jesteś projektantem wnętrz, deweloperem, generalnym??

Oferując nasze ściany wodne lub mega akwaria zapewnisz swojemu klientowi poczucie indywidualnego potraktowania jego potrzeb. Za wszystkie polecenia, które doszły do skutku polecający jest odpowiednio rozliczany.

https://www.beautyaqua.pl/wp-content/uploads/2019/11/BA-LOGO-NOWE-mini.jpg

Social media