Ściana wodna w biurze

May 1, 2020
https://www.beautyaqua.pl/wp-content/uploads/2020/05/Poczwórna-ściana-wodna-na-szkle-z-lustrzanym-tłem-w-jednym-z-Warszawaskich-biurowców-pracuje-bezobsługowo-od-2017-roku-768x576-1.jpg

Wystrój przestrzeni biurowej powinien być maksymalnie funkcjonalny, aby umożliwić osobom w nim przebywającym efektywną pracę w komfortowych warunkach. Jednak funkcjonalność nie oznacza wyłącznie użytkowości: w zakres funkcjonalnej przestrzeni powinny także wchodzić elementy, które będą pozytywnie wpływały na dobrostan psychiczny pracowników, ponieważ to właśnie wtedy mogą oni uruchomić kreatywne myślenie i w pełni skupić się na swoich obowiązkach. Często projektanci takich pomieszczeń decydują się na zastosowanie elementów z lounge roomu czy roślin. My proponujemy ścianę wodną – nowoczesne rozwiązanie, które niesie ze sobą wiele korzyści.

Dlaczego warto zainstalować ścianę wodną?

Ściana wodna ma liczne zalety. Z pewnością wiesz, że przebywanie w bliskim otoczeniu wody – na przykład jeziora czy morza – ma kojący wpływ na nasze nerwy. Nie bez powodu tak wiele osób decyduje się na umieszczenie w domu akwarium czy na instalację fontanny w ogrodzie. Szukamy sposobu, aby wkomponować elementy z wykorzystaniem wody w naszym otoczeniu. Doskonałym rozwiązaniem jest wybór instalacji nowoczesnej i praktycznej ściany wodnej.

Funkcjonalność tego typu elementu nie polega jedynie na kojącym wpływie na nasze nerwy, ma także korzyści zdrowotne z medycznego punktu widzenia. Ściany wodne zapobiegają rozwijaniu się roztoczy, pochłaniając drobiny kurzu z powietrza. Jeżeli chcesz zamontować ścianę wodną z uwagi na alergię osób przebywających w pomieszczeniu, proponujemy konstrukcję otwartą, aby umożliwić wodzie pochłanianie kurzu i roztoczy.

Ściana wspomaga również hamowanie nadmiernego zawilgocenia pomieszczenia, a w efekcie powstawanie pleśni. Jednocześnie obecność wody oddawanej do powietrza pomaga w odpowiednim stopniu je nawilżyć, co zapobiega suchości. To zwiększa poziom komfortu przebywania w bliskiej okolicy ściany wodnej – szczególnie w sezonie grzewczym, kiedy zmagamy się z suchością powietrza.

Jakie ściany wodne możemy zainstalować w biurze?

Dzięki nowoczesnej technologii mamy wiele możliwości. Jakie ściany polecamy do przestrzeni biurowej?

  • Klasyczna ściana na szkle – cieszy się ogromną popularnością wśród naszych klientów biznesowych. Jest stylowa, nowoczesna i minimalistyczna, pasuje do wielu rodzajów wystroju. Na ścianie ze szkła hartowanego jest dystrybuowana woda. Dobrze sprawdza się w poczekalni biura, pokoju gościnnym dla klientów firmy czy przestrzeni dla pracowników.
  • Ściana wodna ze stali nierdzewnej – to produkt, który sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających warunkach; ściana wodna ze stali nierdzewnej jest wysoce wytrzymała i odporna działanie czynników atmosferycznych.
  • Ściana nitkowa – zamiast płyty ze szkła zamontowany jest system nici ze specjalnych włókien. Woda spływa po nich, tworząc unikatowy efekt stylistyczny. Ściana nitkowa doskonale sprawdza się na tle ścian pokrytych miękkim obiciem lub porośniętych pnącą roślinnością.

Zainstaluj ścianę wodną w swoim biurze i przekonaj się sam, jak bardzo odmieni charakter biurowej przestrzeni.

Dla projektantów

Jesteś projektantem wnętrz, deweloperem, generalnym??

Oferując nasze ściany wodne lub mega akwaria zapewnisz swojemu klientowi poczucie indywidualnego potraktowania jego potrzeb. Za wszystkie polecenia, które doszły do skutku polecający jest odpowiednio rozliczany.

https://www.beautyaqua.pl/wp-content/uploads/2019/11/BA-LOGO-NOWE-mini.jpg

Social media