Podwodny raj bez wysiłku

March 24, 2020
https://www.beautyaqua.pl/wp-content/uploads/2020/03/akwarium-w-domu.png

Uwielbiamy wpatrywać się w ryby, piękne wyposażenia akwariów. Doceniamy kreatywne pomysły zagospodarowania wnętrza, ale niestety z przyczyn od nas niezależnych sami nie możemy zająć się urządzeniem własnego akwarium, sprawowaniem nad nim pieczy, głównie ze względu na brak czasu. Częste podróże, wiele godzin spędzonych w pracy sprawiają, że nie możemy oddać się w pełni naszemu hobby, które jednocześnie nadaje klimat całemu wnętrzu, podobnie jak w przypadku opisywanych w poprzednich artykułach ścianach wodnych, wprowadzających odprężenie po ciężkim dniu. Relaks gwarantowany. Delikatny przedsmak mogą mieć Państwo podczas oglądania filmu, który przedstawia jeden z naszych projektów. Efekt powalający!

Akwaria niewymagające obsługi działają dzięki maksymalnej automatyce. Nasze rozwiązania oparte są na nowinkach technicznych, odpowiednim systemie automatycznej wymianie wody. W tego typu akwariach wykorzystywane są bardzo dobre systemy filtracyjne, idealnie dopasowane do konkretnego modelu oraz najdokładniejsze dozowniki płynów i pokarmów. Niezwykle ważne w przypadku bezobsługowych rozwiązań jest odpowiednie ustawienie wlotów i wylotów filtra, a także dobranie odpowiedniej mocy lamp. Specjalistyczna wiedza fachowców sprawi, że będziemy mogli podziwiać niesamowicie czystą wodę, zjawiskowy podwodny raj, w którym ryby będą się czuły jak…ryba w wodzie.

Już nie ma konieczności spędzania wielu godzin, aby osiągnąć niesamowity widok. Akwarium jest serwisowane średnio co 14 miesięcy, aby zachowywało swój pierwotny wygląd. Kapitalny rezultat można osiągnąć jedynie dokonując zakupu, a wcześniej konsultując wszystkie ważne szczegóły z ekspertami, którzy chętnie podzielą się swoją ogromną wiedzą na ten temat i w oparciu o wieloletnie doświadczenie stworzą dla nas wodny majstersztyk.​

 

Dla projektantów

Jesteś projektantem wnętrz, deweloperem, generalnym??

Oferując nasze ściany wodne lub mega akwaria zapewnisz swojemu klientowi poczucie indywidualnego potraktowania jego potrzeb. Za wszystkie polecenia, które doszły do skutku polecający jest odpowiednio rozliczany.

https://www.beautyaqua.pl/wp-content/uploads/2019/11/BA-LOGO-NOWE-mini.jpg

Social media