Fontanna oszczędności

March 1, 2020
https://www.beautyaqua.pl/wp-content/uploads/2020/03/fontanna-oszczędności.png

Wodne rozwiązania w naszym domu to idealny sposób na odprężenie, odpoczynek po ciężkim dniu w pracy, wyciszenie, nabranie nowych sił. Cóż może być przyjemniejszego niż pięknie oświetlony wodospad domowy, kiedy za oknem ujemne temperatury, a my wygrzewamy się, popijając ciepłą herbatę i podziwiamy piękne widoki nie ruszając się z domu. Jest coraz więcej atrakcyjnych możliwości wykorzystania zarówno fontanny, wodospadu czy kaskad ściennych.

Jednak sporo osób z niezrozumiałych powodów ma obawy przed zastosowaniem ich w zaciszu domowym, martwiąc się o koszty. Zupełnie niepotrzebnie. Średnio fontanna pobiera prąd o natężeniu 0,06A, a bardziej wydajne modele pracują z mocą zaledwie 6W, czyli nawet 10 razy mniej niż żarówka. Nawet najbardziej obciążające nasz budżet fontanny czy wodospady pod względem ekonomicznym i tak wypadają o wiele korzystniej niż żarówki, a tym bardziej telewizory czy komputery.

Jak widać nie musimy się martwić o koszty, które poniesiemy przy okazji użytkowania fontanny czy wodospadu, ponieważ wiele z realizacji po dokładnym przeliczeniu, funkcjonując nawet 24 godziny na dobę, przynoszą straty oscylujące w granicach 3-5 złotych. Mówimy o kosztach miesięcznych, co wydaje się być naprawdę niewielką sumą, szczególnie, że w zamian otrzymujemy produkt, który będzie czarował nas niesamowitym widokiem, wprowadzając nutkę relaksu do naszego życia. Na potwierdzenie naszych słów, przedstawiamy jedno z naszych wodnych sposobów na relaks. Robi wrażenie, prawda?

Pozdrawiamy, BeautyAqua.pl

 

Dla projektantów

Jesteś projektantem wnętrz, deweloperem, generalnym??

Oferując nasze ściany wodne lub mega akwaria zapewnisz swojemu klientowi poczucie indywidualnego potraktowania jego potrzeb. Za wszystkie polecenia, które doszły do skutku polecający jest odpowiednio rozliczany.

https://www.beautyaqua.pl/wp-content/uploads/2019/11/BA-LOGO-NOWE-mini.jpg

Social media