Niepowtarzalnie udekorowane wnętrze

September 22, 2019

Każdy z nas marzy o pięknym, oryginalnym mieszkaniu. Jednak osiągnięcie tego celu nie zawsze jest takie proste. Kolejne trendy w modzie mijają coraz szybciej, a rozwiązania niegdyś innowacyjne, dziś sprawiają wrażenie przestarzałych. Sęk tkwi w tym, by tak udekorować wnętrze, żeby po kilku latach wciąż było atrakcyjne, praktyczne i potrafiło zaskakiwać.

Dobrym rozwiązaniem jest postawienie na nietuzinkowe pomysły, wyprzedzające teraźniejszość. Popularne do niedawna fototapety stają się już powoli passé. Coraz częściej wraca się do klasyki – czyli gładkich ścian i udekorowanych obrazami. Nawet jeśli są to rzeczy ponadczasowe, to trudno nie uważać je za oryginalne. Bez wątpienia, niepowtarzalną dekoracją będzie ściana wodna. To świetna ozdoba, która wciąż jest rzadkością w polskich domach. Nie tylko urozmaici ona przestrzeń, ale też ułatwi relaks. Już samo wpatrywanie się w płynącą wodę działa odprężająco, a wsłuchiwanie się w subtelny szum wody, pomoże zapomnieć po ciężkim dniu o stresie.

Nie ulega wątpliwości, że ściany są jedną z pierwszych rzeczy, na którą zwraca się uwagę po wejściu do domu. To one nadają wnętrzu unikatowy styl i dodają wiele uroku. Jeśli jesteśmy zwolennikami niestandardowych rozwiązań i nowoczesnego designu, to również nasz dom powinien odróżniać się od powtarzalnych, tradycyjnych aranżacji.

Pozdrawiamy, Beautyaqua.pl

Dla projektantów

Jesteś projektantem wnętrz, deweloperem, generalnym??

Oferując nasze ściany wodne lub mega akwaria zapewnisz swojemu klientowi poczucie indywidualnego potraktowania jego potrzeb. Za wszystkie polecenia, które doszły do skutku polecający jest odpowiednio rozliczany.

https://www.beautyaqua.pl/wp-content/uploads/2019/11/BA-LOGO-NOWE-mini.jpg

Social media