Od 1996 roku w Hajnówce główną działalnością firmy był sklep wędkarski przy niedaleko położonym zalewie Siemianówka . Po roku działalności rozwinęliśmy powierzchnię o część akwarystyczną, w której rozmnażaliśmy ryby akwariowe. W 1998 roku pokonaliśmy wszystkie sklepy konkurencyjnie dzięki świetnemu zarządzaniu oraz współpracy z najlepszymi firmami. Zaufanie zdobyte w tamtym czasie procentuje do dziś licznymi serwisami akwariów.

W roku 2000 otworzyliśmy sklep w Bielsku Podlaskim, gdzie po 3 latach zostaliśmy jedynym sklepem zoologicznym i serwisem akwarystycznym. Do dziś w w/w mieście utrzymujemy monopol. W 2010 roku rozszerzyliśmy ofertę o ściany wodne, które są w całej Polsce, Białorusi i Niemczech.

Czy myślałeś kiedyś, jak podnieść prestiż swojej firmy? Obecnie jest wiele sposobów, by nasze wnętrza wyglądały bardzo ekstrawagancko i futurystycznie. Najbardziej znanym sposobem jest wyposażenie w rzeczy inne od wszystkich i rzadko spotykane. Nic bardziej mylnego, bo każdy ma krzesła, kanapy, żyrandole tylko inne od naszych, Ściana wodna lub akwarium to nabytki bardzo rzadkie i nie spotykane na co dzień. Więc, czy nie lepiej mieć coś, na widok czego, oczy stają się większe o cal, a po powrocie do domu klient mówi: a wiesz co oni tam mają…